Jak naturalnie przedłużyć stosunek?

eron_3_300x250Ile powinien trwać satysfakcjonujący stosunek dla kobiety, a ile dla mężczyzny? To ciekawe pytanie, ale zanim na nie odpowiemy, warto powiedzieć kilka słów o statystykach. Według badań przeprowadzonych przez seksuologa Zbigniewa Izdebskiego w Polsce czas mierzony od włożenia członka do pochwy do wytrysku to średnio 13 minut. To o 4 minut krócej niż jeszcze kilkanaście lat temu, kiedy naukowcy rozpoczęli badania seksualności rodaków.

Tylko 37% Polaków może doświadczać stosunku trwającego dłużej niż 15 minut. Jak długiego stosunku oczekują kobiety? Okazuje się, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Współczesny świat dąży do maksymalizacji jakości współżycia oraz spieszy się, by osiągnąć pełną rozkosz. Dlatego wiele kobiet narzeka na to, gdy stosunek niebezpiecznie się wydłuża.

Większość jednak doświadcza czegoś wręcz przeciwnego – nie jest zadowolona z tego, że on kończy za szybko. Na forach internetowych panie narzekają, że stosunek szybciej się kończy niż tak naprawdę się zaczyna.

Co w takiej sytuacji? Czy istnieją metody na wydłużenie seksu?

Niekonwencjonalne metody na krótki stosunek

  • picie alkoholu przed seksem – może zakończyć się tym, że w ogóle erekcja przestanie być możliwa,
  • zakładanie prezerwatywy lub kilku naraz – z pewnością mało wygodne, nie chroni przed ciążą,
  • chłodne myślenie – czyli “cucenie się” w myślach, obrzydzanie sobie stosunku, partnerki. Pytanie, czy właśnie po to rozpoczynamy seks, by później nie czerpać z niego przyjemności?

Czy są inne, lepsze sposoby?

Zamiast środków farmakologicznych, które mają długą listę skutków ubocznych lepsze będą naturalne tabletki, dostępne bez recepty, które są bezpieczne i skuteczne. Można je zażywać przed stosunkiem lub używać w formie żelu, który zmniejsza stopień pobudzenia i wrażliwości członka, dzięki czemu umożliwia wydłużenie stosunku o kilka minut.

Jakie efekty możemy uzyskać?

Przykładowo Coriage A zapewnia stosunek dłuższy nawet o 60 minut. Poza tym, że pozwala wydłużyć czas seksu, to dodatkowo zwiększa rozmiar penisa oraz wspomaga sprawność seksualną. Efekt jest tak dobry, że mamy pewność zaskoczenia po stronie partnerki.

Preparat jest bardzo wygodny w użyciu. Wystarczy zażyć trzy tabletki na godzinę przed współżyciem i to wystarczy, by cieszyć się długim i udanym seksem.Uzupełniająco dla tabletek lub samodzielnie można stosować produkt w formie kremu – Coriage A Creme.

 Metody te są skuteczne oraz działają natychmiast, co wyróżnia je na tle pozostałych metod – które potrzebują dużo większego zaangażowania po stronie mężczyzny, częstego powtarzania, wielu prób, ćwiczeń.

Nie oszukujmy są – nie są one zazwyczaj przyjemne. Dlatego nie jest zaskoczeniem to, że wielu mężczyzn wybiera metody szybsze oraz lepsze, takie jak tabletki oraz kremy dostępne bez recepty.

erekcja_650x150-3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*
Website